COVID-19: Chceme pomôcť, aplikácia QSign je teraz zadarmo

20.03.2020

V súvislosti so situáciou ohľadne šírenia ochorenia COVID-19 chce naša spoločnosť uľahčiť ľuďom a organizáciám prístup k elektronickej komunikácii.

Aby sa znížil počet osobných kontaktov, klientske centrá a podateľne štátnych úradov, inštitúcií, ale aj súkromných spoločností obmedzili svoju prevádzku. V tejto dobe je tak najlepšou možnosťou elektronická komunikácia s využitím kvalifikovaného elektronického podpisu.

V spoločnosti Ardaco, a. s. si uvedomujeme, že šíriacu sa nákazu môžeme poraziť len zodpovedným správaním a vzájomnou spolupatričnosťou. Preto sme sa rozhodli poskytnúť našu aplikáciu QSign 5 bezplatne s licenciou Premium platnou do 1. júna 2020.

Ak chcete využiť podpisovanie akýchkoľvek dokumentov a elektronických formulárov pre elektronické podania, žiadosti a inú komunikáciu so štátnou správou alebo súkromnými spoločnosťami, jednoducho si len stiahnite a nainštalujte aplikáciu QSign 5 zo sekcie Na stiahnutie.

Aplikáciu nie je potrebné aktivovať a bude tak plne funkčná do 1.6.2020.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

Rozumiem