OBCHOD: TECHNICKÁ PODPORA:
02 / 322 123 11 | store@ardaco.com 02 / 322 123 76 | support@ardaco.com
v prac. dni: 09:00 - 11:00 / 12:00 - 16:00
 
Čo je QSign?

Aplikácia QSign™

QSign™ je klientska aplikácia určená najmä pre jednotlivcov a menšie organizácie na podpisovanie a overovanie dokumentov pomocou kvalifikovaného elektronického podpisu (KEP) alebo obyčajného elektronického podpisu (EP) v zmysle legislatívy Slovenskej republiky.

Produkt vznikol v spolupráci s Národným bezpečnostným úradom SR. Je vytvorený v súlade s legislatívou SR týkajúcou sa elektronického podpisu, čo umožňuje ho plne využiť v administratívnom a obchodnom styku.

Aplikácia QSign™ podporuje formáty elektronických dokumentov a podpisov v súlade s legislatívou SR. Podporuje všetky bezpečnostné zariadenia certifikované Národným bezpečnostným úradom SR a umožňuje vkladanie časových pečiatok.

Verzie aplikácie:
  • QSign™
    Základná verzia klientskej aplikácie určená na podpisovanie a overovanie dokumentov pomocou kvalifikovaného elektronického podpisu (KEP) v zmysle legislatívy Slovenskej republiky.
  • QSign™ BatchSigner
    Špeciálna verzia klientskej aplikácie QSign™ rozšírená o funkciu hromadného podpisovania dokumentov pomocou kvalifikovaného elektronického podpisu (KEP) v zmysle legislatívy Slovenskej republiky.
  • QSign™ eInvoice
    Klientska aplikácia učená výhradne na podpisovanie PDF dokumentov (najčastejšie faktúr) obyčajným elektronickým podpisom (EP). Aplikáciou QSign™ eInvoice je možné podpísať akýkoľvek PDF dokument vytvorený ľubovoľným softvérom, pokiaľ tento umožňuje export do PDF alebo je dokument vytlačený na virtuálnu PDF tlačiareň. Podpísané faktúry je možné overiť pomocou bežných produktov pre zobrazovanie PDF ako je napríklad Adobe Acrobat Reader alebo Foxit Reader.

Pre použitie produktov QSign™ je potrebné vlastniť kvalifikovaný certifikát pre kvalifikovaný elektronický podpis (KEP) uložený na hardvérovom zariadení certifikovanom Národným bezpečnostným úradom SR (NBÚ SR) pre KEP. V prípade QSign™ eInvoice postačuje osobný certifikát pre elektronický podpis (EP) importovaný do operačného systému.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

Rozumiem